Вхідні двері

Вхідні двері (сталеві двері, металеві двері) є першою лінією оборони офісу чи квартири. Такі вхідні двері стійкі до злому, їх практично неможливо вибити або пошкодити механічними засобами, а у випадку, якщо зловмисники вирішать скористатися спецзасобами, це викличе багато непотрібного шуму і приверне багато цікавих. Вхідні, сталеві двері встоять під час пожежі, при спробі злому, саме вони є оптимальним вибором за співвідношенням ціна – якість, оскільки за відносно невеликі гроші ви отримуєте гарний захист на довгі роки.

Вхідні двері, залежно від конструкції, можуть бути протипожежними, протизламними, кулестійкими, стійкими до вибуху. Металеві двері можна застосовувати як як вхідні в квартири, так і як зовнішні. Вони можуть бути різного дизайну. Варіантів обробки поверхні металевих дверей існує величезна кількість: фарбування, обробка шкірою, пластиком, дерев’яними панелями і т.д.

Приділяється особлива увага до вуличних вхідних дверей, а зокрема до їх зовнішньої обробки. Декоративні панелі з клейових деревних конструкцій (МДФ і т.д) для вулиці не годяться, тому, у таких випадках, перевага надається фарбуванню та пластику. На сьогоднішній день на ринку з’явилося абсолютно нове ПВХ покриття VINORIT, яке поєднує в собі високі показники практичності та стійкості, екологічність та естетичність. квартиру красивой.
Не пропустіть свій шанс і при замовленні нових вхідних дверей продумайте її обробку, адже двері – це перше, що бачить Ваш гість.